Draquonia

Smocze Imperium

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-12-22 12:28:49

Yerdie Haruka

Smoczyca z klasą. ~

Zarejestrowany: 2012-12-22
Posty: 30
Punktów :   
Smocze Papierki: 20
Klan: Sango Takako Usagi

Zapis do klanu Kameko Mana

Oto zapis do tego klanu:

Imię:
Nazwisko:
Wiek:
Wygląd:
Charakter:
Funkcja:
Ludzka postać:

O klanie:

Kochają niezwłocznie złoto. Wojują od lat z Elfami o ten drogocenny skarb, zwany złotem. Również dla Elfów jest bardzo ważne. Zazwyczaj smoki barwy złota, srebra bądź miedzi, a nawet diamentu, szmaragdu, rubinu. Smoki potężne, ziejące złotym ogniem i bardzo cenne.

Offline

 

#2 2012-12-22 17:37:47

Adostume

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-22
Posty: 14
Punktów :   
Smocze Papierki: 20
Klan: Kameko Mana

Re: Zapis do klanu Kameko Mana

Imię: Adostume.~
Nazwisko: Nie posiadam. Każdy mówi do mnie od zawsze Adostume...
Wiek: 14 lat
Wygląd:"...Ujrzałam smoka. Jego złote łuski połyskiwały w świetle Słońca, a niebieskie oczy mądrze spoglądały przed siebie. Jej nogi były długie, ciało dobrze zbudowane. Poruszała się majestatycznie, jak królewna. Długi pysk doskonale harmonizuje się za całokształtem smoczycy. Wygląda jak anioł."
Charakter: Jestem mądrym i bystrym smokiem. Nie atakuję innych bez powodu, właściwie mało walczę. Zdaje mi się, że nie nadaję się do tego klanu. Jestem inna. Wszyscy są tutaj tacy oschli i zarozumiali...
Funkcja: Jeszcze nie wiem...
Ludzka postać: Długie blond włosy, sięgające do bioder. Pełne, czerwone usta. Niebieskie oczy i zadarty nosek, wokół którego mieszczą się piegi. Jestem wysoka i szczupła, to przez wieloletnie treningi. Zazwyczaj ubieram się w niebieski t-shirt i krótkie, jeansowe spodenki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.broken-dreams.pun.pl www.emocje-uczucia.pun.pl www.rugbyrudaslaska.pun.pl www.gnpbf.pun.pl www.worldofninja.pun.pl